השכרת גנרטורים גדולים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטורים גדוליםהשכרת גנרטורים גדולים

אם יש לכם אירוע בקרוב במקום פתוח אתם צריכים מקור חשמל. הדרך הטובה ביותר להבטיח אירוע מושלם הוא באמצעות השכרת גנרטור אשר מתאים לסדר גודל האירוע. השכרת גנרטורים גדולים מתאימה לסוג מסוים של אירועים. יש היום עוד אלטרנטיבות מלבד גנרטור לייצור מקור אנרגיה זמין, האם גנרטור באמת משתלם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם משקיעים כסף על השכרת ציוד לאירוע הבא שלכם.

איך גנרטור עובד?

גנרטורים עובדים על עיקרון פיזיקלי פשוט, חומר מוליך אשר נמצא בתנועה בין שני קטבים של מגנט. בדרך זו החומר המוליך גורם לתנועה אלקטרונית של כל צד. הרכיבים המוליכים שיש בגנרטורים הם בדרך כלל כבלים של נחושת אשר ינועו בתוך שדה מגנטי. חשוב להדגיש, יש סוגים שונים של גנרטורים אשר פועלים פחות או יותר על אותו בסיס, אך יש מעטים גם שלא. לדוגמה, יש גנרטורים חדשים שעובדים על בסיס אנרגיה סולארית, בדומה ללוחות סולאריים. הגנרטורים שאתם מכירים עובדים על דלק או שרפת פחם. היתרון הוא שאתם לא צריכים להסתמך על עוצמת השמש באותו יום, אתם פשוט קונים דלק. גנרטור פשוט יכול להחזיק 8 שעות עם חיבורים בסדר וואט גבוה יחסית.

התאמת גנרטור לצורך שלכם

השכרת גנרטורים גדולים חייבת להיות מותאמת לצורך שלכם. יש גנרטורים בסדר גודל שונה, יש גנרטורים ניידים, גנרטורים למצבי חירום, גנרטורים מושתקים ועוד. כדי לדעת איזה גנרטור אתם צריכים אתם צריכים לוודא מהו הספק הוואט הנדרש לצורך שלכם. אם המטרה שלכם היא לשכור גנרטור בשביל מקרר בלבד, אתם לא צריכים גנרטור עם הספק וואט גבוה במיוחד.

כאשר אנו מדברים על השכרת גנרטורים גדולים זה בעיקר בשביל אירועים, מסיבות או גנרטור אשר יספק הספק וואט עבור מגוון רחב של מוצרים. ניתן לראות על כל ציוד את הספק הוואט הנדרש בשביל שיפעל. ברגע בו אתם בוחרים גנרטור אשר עונה בדיוק על הספק הוואט של המוצרים זה גם לא יעיל. עליכם תמיד לקחת מרווח אקסטרה כדי שהגנרטור באמת יעבוד כמו שצריך.

עליכם לשים לב לדגשים קטנים, השכרת גנרטורים גדולים יכולה להיות מאוד מבלבלת. מצד אחד אתם רוצים גנרטור אשר יעניק לנו די חשמל זמין, אך מצד שני הרעש של הגנרטורים יכול להיות בלתי נסבל. בשביל זה נוצרו הגנרטורים המושתקים. גנרטורים מושתקים נמצאים עם רמת דציבלים שלא עולה על 56 Dz בדרך כלל. שימו לב, השכרת גנרטורים גדולים מתאימה בעיקר למקומות שאין שינוע רב. הגנרטורים עצמם יכולים להיות כבדים ולהגיע למשקלים של 40 קילוגרם ואף יותר למצב בו אתם צריכים נגרר.

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תשלמו עבור השכרת גנרטורים גדולים יהיה בהכרח גבוה יותר מאשר המחיר עבור השכרת גנרטור לשימוש אישי. המחיר משתנה בהתאם להספק הוואט של הגנרטור, החברה המייצרת ומשך זמן ההשכרה. יש לכם את האפשרות להחליט בין השכרת גנרטורים גדולים לפי תעריף חודשי או יומי. כמובן שאם אתם צריכים גנרטור לתקופת זמן של חודש ומעלה יהיה לכם הרבה יותר משתלם לבחור בתעריף החודשי.

המחירים עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 2.5 עד 12 הוא בתעריף יומי 250 ש"ח עד 600 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 1,000 ש"ח עד 1,750 ש"ח.
המחיר עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 12 עד 60 הוא בתעריף יומי: 600 ש"ח עד 1,000 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 1,750 ש"ח עד 2,900 ש"ח.
המחירים עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 60 עד 200 הוא בתעריף יומי 1,000 ש"ח עד 2,100 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 2,900 ש"ח עד 5,900 ש"ח.
המחיר עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 200 עד 1,000 הוא בתעריף יומי: 2,100 ש"ח עד 11,000 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 5,900 ש"ח עד 31,900 ש"ח.

שימו לב, שירות השכרת גנרטורים גדולים לא מסתכם רק במחיר הגנרטור עצמו, אלא גם במחיר של הנגרר, טיפולים, דלק וכן הלאה. בדרך כלל חברות גדולות ישתמשו במוצרים כאלה. השכרת גנרטורים גדולים מתאימה לחברות גדולות לצרכים עסקיים, להפעלות מרובות, פסטיבלים ופסטיגלים וכמערכת גיבוי. גנרטורים גדולים יכולים למעשה להחזיק חשמל שלם של בניין בהספק שלהם.

אל מי פונים?

כדי להבטיח שאתם בוחרים את הגנרטור הנכון לכם עליכם לפנות לאנשי המקצוע המובילים בתחום. לא מדובר כאן על השכרה סטנדרטית של גנרטור, אלא על גנרטור שמהווה גיבוי רציני לכל המערכות שלכם. תנו לאנשי המקצוע להתאים את הספק הוואט הנכון בהתאם לצורך שלכם. שימו לב, יש לציין גם האם מדובר על אירוע חיצוני או פנימי, מה היחס שלכם אל הרעש של הגנרטור ועוד.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

אולי יעניין אתכם גם