איך לבחור גנרטור מומלץ לטיולים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטורים חשמליים הם האפשרות הטובה ביותר להפסקות חשמל ארוכות טווח, אך עבור קצרות או זמניות תוכלו למצוא צוברי חשמלגנרטור חשמלי נטען מומלץ להשכרה שונים.
חשוב לציין שגנרטורים חשמליים הם האפשרות הטובה ביותר לא רק עבור הפסקות חשמל ארוכות טווח, בחרו גנרטור מומלץ לטיולים ולקמפינג.

מהו גנרטור חשמלי?

גנרטור הוא מכשיר הממיר אנרגיה קינטית לאנרגיה חשמלית. גנרטור משמש בדרך כלל כאשר אספקת החשמל אינה רציפה, ויש סורך לספק חשמל במתח המוצא או התדר של מערכת החשמל התקינה.

הסוג הנפוץ ביותר בשימוש במדינות מתועשות בגנרטור הוא מכונה מסתובבת הממירה זרם של כוח מכני לתנועה סיבובית עם חשמל שנוצר מסיבוב של אלקטרומגנטים בתוכה.

גנרטורים משמשים לחשמל גיבוי לשעת חירום, כמו גם להפעלת בתים ועסקים בתקופות תקלות ברשת או הפסקת חשמל גנרטור לטיולים בדרך כלל יהיה קל יותר ומותאם במיוחד.

גנרטור מומלץ לטיולים והפסקות חשמל

גנרטור חשמלי הוא סוג של מכונה חשמלית המפיקה כוח חשמלי מאנרגיה מכנית.

הגנרטור החשמלי הראשון תוכנן בשנת 1831 על ידי מייקל פאראדיי.

גנרטורים חשמליים יכולים לשמש כדי לספק מתח נמוך (ביתי) או מתח גבוה (תעשייתי).

גנרטורים חשמליים משמשים במצבים רבים – ייצור חשמל, אספקת חשמל חירום, הפעלת אותות תנועה, מערכות איתות לרכבת ועוד רבים.

למרות היתרונות של גנרטור חשמלי, העלות הגבוהה יותר והצורך בדלק גורמים לכך שהוא לא תמיד עדיף על פני סוגים אחרים של גנרטורים.

משק בית ממוצע זקוק לכ-5-10 KW שעות ביום על מנת לעמוד בדרישתו. הפקת כמות חשמל זו באמצעות גנרטור חשמלי תארך כ-4-8 שעות, תלוי בצריכת החשמל שלך. זה הרבה זמן לבזבז בטווח הארוך כדי לייצר כל כך הרבה כוח, אבל זה שווה את זה כשאתה חושב על כמה זמן אתה חוסך בכך שלא צריך לייצר ידנית את כמות האנרגיה הזו.

בחירת גנרטור מומלץ לטיולים

אם אתם מתכננים לצאת לטיול ארוך, כדאי שיהיה לכם גנרטור חשמלי מומלץ. חשמל לא תמיד זמין בכל מקום וזה יכול להיות די מתסכל ללא עזרת גנרטור.

זה בטוח, אמין וקל לנשיאה. זה גם לא מייצר שום רעש. אז אתה יכול להשתמש בו לטיולי הקמפינג שלך או בכל פעם שאין חשמל זמין.

מטיילים רבים תוהים אם הם יכולים לקחת איתם גנרטור חשמלי לטיול. התשובה היא כן!

יש כמה אמצעי זהירות שצריך לנקוט אם אתה רוצה להביא גנרטור משלך:

-בדוק את דרישות ההספק והמתח של המדינה שאליה תיסע.

-וודא שהגנרטור שלך מספק מספיק אמפר או וואט לצרכי המכשיר שלך.

-עדיף לא לחרוג מדרישות ההספק כדי לא להעמיס על המפסק.

גנרטור חשמלי הוא מנוע המייצר חשמל באמצעות כוח מכני. זה יכול לשמש להפעלת גנרטורים לבתים, בנייני משרדים, פארקי תעשייהגנרטור מותאם לטיולים בטבע ומקומות אחרים, כמו גם מכשירי חשמל.

לגנרטור יש המון יתרונות, אחד מהם הוא שהוא לא מייצר פליטות שמזהמות את האוויר בניגוד למחוללי הגז. לכן גנרטורים חשמליים מומלצים לטיולים שבהם רוצים להימנע מפליטת רכב.

לכל מי שאוהב לצאת ולראות את העולם, הגנרטור לטיול הוא כלי חשוב.

הגנרטור נחוץ לכל זמן שתהיו בטבע, או במקום שבו אין חשמל זמין. בלי זה, לא תוכל לנצל את כל הדברים היפים בטבע שאתה רוצה לחוות.

תוכלו להשתמש גם בסוללה ניידת. זהו מכשיר קטן שתוכלו לקחת אתכם לייצור חשמל למכשירים שלכם. אתה יכול להשתמש בו כאשר אתה נמצא באזורים מרוחקים ללא חשמל.

אבל גנרטור מותאם לטיולים חזק מספיק כדי להפעיל את מכשירי החשמל החיוניים לטיול שלך, וגם בשימוש יומיומי במהלך אירוע חירום או הפסקת חשמל.

אתה לא צריך להשתמש בגנרטור כדי להפעיל את המכשירים שלך במשך שבוע כשאתה יוצא לחופשה. אבל אם אתם יוצאים לטיול ממושך ורוצים לוודא שאתם יכולים להטעין את מוצרי האלקטרוניקה, אולי יהיה חכם להשקיע בגנרטור מומלץ לטיולים.

גנרטור טיולים נייד הוא לרוב הבחירה הטובה ביותר עבור רוב האנשים מכיוון שהם זולים יותר ותופסים פחות מקום מאשר גנרטורים "ראשיים". הם גם חסכוניים יותר באנרגיה מכיוון שהם מפעילים רק את הפריטים שאתה צריך, כמו מחשבים ניידים או טלפונים סלולריים, במקום להפעיל את הכל בבת אחת.

אולי תרצה גם אחד עם מתאם שממיר את החשמל של 12 וולט מהסוללה לחשמל של 120 וולט. לחלק מאלה אפילו יהיו שקעים כך שתוכל לחבר מכשירי חשמל ישירות אליהם בחיבור ביתי רגיל.

 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

אולי יעניין אתכם גם